dr n. med. Artur Oberc

dr n. med. Artur Oberc

Ortopeda dziecięcy

O mnie

Absolwent studiów medycznych Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Asystent w Oddziale Ortopedyczno-Urazowym w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie. Współpracuje także ze Specjalistycznym Szpitalem Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym „Górka” w Busku Zdroju.

W roku 2013 otrzymał nagrodę Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie za wyróżniający wynik egzaminu specjalizacyjnego z Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Przewód doktorski na temat ``Rzadkie schorzenia układu ruchu u dzieci`` zakończył złożeniem egzaminu i uzyskaniem tytułu doktora nauk medycznych w roku 2015. Autor i współautor licznych publikacji naukowych oraz prezentacji ustnych na zjazdach krajowych i zagranicznych.

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem wad wrodzonych narządów ruchu oraz ich następstw u dzieci i dorosłych, schorzeń ortopedycznych wieku dziecięcego, nierówności kończyn, urazów narządu ruchu u dzieci i młodzieży, w tym urazów sportowych stawu kolanowego, skokowego, biodrowego. Choroby: dysplazja stawu biodrowego, stopa końsko szpotawa, choroba Perthesa, złuszczenie głowy kości udowej, złamania i urazy narządu ruchu u dzieci i dorosłych, stany zapalne kości i stawów, urazy sportowe szczególnie stawu kolanowego, CRMO , CRPS, wrodzone ubytki i deformacje kończyn, nierówność kończyn, etc.

  Specjalizacje

  • wady wrodzone narządu ruchu: dysplazja stawu biodrowego, stopa końsko szpotawa,
  • wrodzone ubytki i deformacje kończyn, nierówność kończyn, etc.
  • choroba Perthesa, złuszczenie głowy kości udowej
  • złamania i urazy narządu ruchu u dzieci i dorosłych
  • stany zapalne kości i stawów
  • urazy sportowe szczególnie stawu kolanowego
  • CRMO , CRPS

  Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego Wydział Lekarski

  Opinie

  Rejestracja

  ul. Rogozińskiego

  690 040 903

  Artur Oberc - ZnanyLekarz.pl