lek.med. Justyna Kostyra-Grabowska

lek.med. Justyna Kostyra-Grabowska

specjalista dermatolog - wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

O mnie

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 2005 roku pracuje w Oddziale Dermatologii Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Żeromskiego w Krakowie, gdzie specjalizuje się w leczeniu chorób skóry zarówno dorosłych jak i dzieci. W roku 2011 uzyskała tytuł specjalisty z dziedziny dermatologii i wenerologii – za zdanie egzaminu specjalizacyjnego z wyróżniającym się wynikiem otrzymała nagrodę Okręgowej Rady Lekarskiej w Krakowie. Uczestniczy w krajowych i zagranicznych konferencjach naukowych oraz szkoleniach z dziedziny dermatologii oraz medycyny estetycznej.

Od 2007 roku zajmuje się medycyną estetyczną, skutecznie łącząc wiedzę i doświadczenie z obszaru dermatologii. Szeroka i specjalistyczna wiedza medyczna umożliwia jej holistyczne podejście do zdrowia i kondycji skóry, co przekłada się na bezpieczeństwo prowadzonych terapii. W szerokiej gamie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej preferuje te, które znacząco poprawiają kondycję skóry i pozwalają na zachowanie naturalnego wyglądu. Posiada również bogate doświadczenie w zabiegach korygujących z użyciem wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego, nici liftingujących oraz toksyny botulinowej.

Główne obszary zainteresowania to leczenie chorób skóry dzieci i młodzieży oraz medycyna estetyczna. Jest zwolenniczką zabiegów, które nie tylko korygują rysy twarzy ale przede wszystkim znacząco poprawiają kondycję i zdrowie skóry. Choroby: trądzik, trądzik różowaty, atopowe zapalenie skóry, zmiany skórne, celluit.

  Specjalizacje

  • trądzik
  • trądzik różowaty
  • atopowe zapalenie skóry
  • zmiany skórne
  • cellulit

  Opinie

  Rejestracja

  ul. Rogozińskiego

  690 040 903
  690 209 444